Nutriční poradenstvíDiagnostika složení těla přístrojem INBODYIndividuální stravovací plánDárkové poukazy

Diagnostika složení těla přístrojem InBody

InBody je nejpoužívanější diagnostický přístroj u nás !!!


InBody 230

VÝSLEDKY ANALÝZY:

  • Tělesná voda, tělesný tuk, svalová hmota, beztuková hmota, váha
  • BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR)
  • Doporučená minimální kalorická potřeba (BMR)
  • Hodnocení tukové a svalové tkáně
  • Vnitrobuněčná voda, mimobuněčná voda, proteiny, minerální látky, tuková hmota, kosterní svalová hmota, beztuková hmota a mnoho dalších informací...

InBody centrum je místo, kde se můžete nechat změřit (lépe analyzovat) na přístroji InBody a získat tak přehled o svém těle. Nutriční poradce Vám zároveň na základě Vašich výsledků doporučí řešení problémů s obezitou, svalovou disproporcí, metabolickým syndromem a dalšími zdravotními komplikacemi, které objeví rychlá a přesná analýza na InBody.

Informace zjištěné pomocí InBody ocení lidé všech věkových kategorií. InBody dokáže přesně změřit i děti, starší jedince, sportovce a velmi obézní lidi, což u jiných přístrojů není zcela možné. Ať už vedete zdravý životní styl a chcete se jen ujistit, že je vše tak, jak má být, nebo jste se právě rozhodli začít pracovat na své kondici a vizáži, výsledky získané pomocí InBody vám pomohou na vaší cestě ke zdravému způsobu života.

InBody ocení též lidé po úrazu či vrcholoví sportovci, jimž mohou být užitečné zvláště informace o rozložení svalů a tuku a vzájemné vyváženosti jednotlivých částí těla. Zjistíte, s jakou efektivitou pracuje váš metabolismus a tudíž si budete moci odvodit, jak si do budoucna počínat při jídelních zvyklostech a pohybové aktivitě. Procento tělesné vody vám zase řekne, zda náhodou netrpíte spíše otoky, než "kily navíc“ nebo zda vašemu tělu naopak tělesná voda chybí, například z důvodu nedostatečného pitného režimu.