Nutriční poradenstvíDiagnostika složení těla přístrojem INBODYIndividuální stravovací plánDárkové poukazy

Nutriční poradna

Indica - Váš profesionální výživový poradce

Chcete hubnout zdravě a cítit se lépe?

Nabízíme rady, povzbuzení a individuální péči.

S námi nejen zhubnete, ale i načerpáte energii.

Neprozradíme Vám žádné zázračné diety, ty totiž dlouhodobě opravdu nefungují, ale zhodnotíme společně s Vámi Vaše stravovací návyky, díky našemu lékařsky certifikovanému přístroji InBody zjistíme přesně složení Vašeho těla a navrhneme Vám řešení, jak zkvalitnit Váš život, předcházet různým onemocněním, jak se zdravě stravovat, zbavit se nadbytečných kilogramů a hlavně cítit se dobře a plni energie.

Specializujeme se také na klienty s diabetem 1. a 2. typu a s celiakií. Vytvoříme vám speciální stravovací plán, který bude zohledňovat vaše onemocnění a umožní vám zapojení do plnohodnotného života bez omezení.

Těšíme se na Vás

Ivana Rejthárková

tel.: 603 839 792

poradna@indica.cz


Úspěšní klienti

PROMĚNA S NUTRIČNÍ PORADNOU A INBODY CENTREM

Naše poradna vyhlásila soutěž o proměnu s vynikající jihlavskou kosmetičkou a vizážistkou Petrou Rozsívalovou a renomovaným špičkovým kadeřníkem Daliborem Láníkem.

Vítězkou se stala paní Pavla. Díky změně stravovacích návyků, individuálnímu nutričnímu plánu a jedinečnému účinku EXADIPINU, který reguluje hladinu krevního cukru, a tím napomáhá ke snižování hmotnosti, zhubla neuvěřitelných 20 kg a pokračuje dál. Přejeme paní Pavle pevnou vůli, aby dosáhla cíle, který si stanovila.

Naše další úspěšné klientky

Andrea
Andrea 24 let, velmi ukázněná a spolupracující klientka. Za 4 měsíce zhubla 9 kg, došlo k poklesu celkového procenta tuku v těle o 5%, útrobní tuk se snížil o 24 cm², fitness skóre se zvýšilo o 6 bodů. Postava se dále upravila takto: v pase úbytek 12 cm a v bocích 5 cm. Blahopřejeme!


Marta Marta 2013/01

Všimněte si rozdílu mezi fotografiemi. Ale ano, jde o stejnou osobu a fotografie od sebe dělí pouhé 4 měsíce.

Paní Marta má 33 let a celý svůj dosavadní život se potýkala se svojí váhou. Po narození dvojčat před osmi lety se již situace začala vymykat kontrole. Loni však přišel impuls ke změně. Martina mladší sestra Jarka se přihlásila do programu „Zhubněte s odborníkem“. Podařilo se jí během několika týdnů svoji váhu snížit. A krátce poté dokonce i otěhotnět. Marta se také rozhodla pro změnu. V září navštívila nutriční poradnu Indica s velkým odhodláním začít hubnout hned a neztratit ani den.

Marta je zkušená dietářka, ale my jsme jí slíbili, že o dietu tentokrát rozhodně nepůjde. Upravili jsme Martě jídelníček, a to velmi jednoduše. Největší změnou bylo, že Marta se naučila každé ráno snídat a v poledne obědvat teplé jídlo.

Od té chvíle se nám Marta měnila před očima. Po čtyřech měsících s úsměvem říká: „Lidé mě nepoznávají, neodpovídají mi na pozdrav.“ Marta má dnes o neuvěřitelných 36 kg méně, ztratila 20 centimetrů v pase a 23 centimetrů přes boky. Září spokojeností a v jejích očích už nevidíme slzy.

Martu dříve velmi vyčerpávalo trávit v práci až 10 hodin na nohou. Nohy dnes už nebolí a všudypřítomná únava zmizela. „V sobotu po práci jsme byli na plese, dříve bych pro únavu nemohla. Dala jsem si řízek a věděla jsem, že se nic hrozného nestane. Vánoce jsem si také užívala. Ochutnala jsem cukroví od babiček, ale na váze se to neprojevilo,“ svěřuje se Marta.

Zajímalo nás, jak to Marta dělá s oblečením, když tak moc zhubla? „Oblečení si zatím nechávám zužovat“, říká a povytahuje si zase už volné džíny. „Nové a pěkné oblečení plánuji až na jaro. Velkou radost mám z toho, že jsem oblékla šaty, ve kterých jsem se seznámila před lety s manželem.“

Dlouhodobý efekt

Marta nyní dokázala to, o co marně usilovala řadu let. Nejen zhubla přebytečná kila bez diet a bez hladovění, ale cítí se lépe a má energie na rozdávání. Naučila se pravidelně jíst, což je důležitým předpokladem pro to, aby její váha zůstala stabilní.


Nedržte diety!

Která dieta je nejšílenější?

Odpovědi odborníků na hubnutí

Petr Sucharda, primář 3. interní kliniky VFN Praha

Existuje řada nadějných kandidátů, nakonec volím dietu podle krevních skupin. Z mého pohledu lékaře je strašné, že tento propracovaný systém nutně budí i u inteligentních osob zdání biologického zdůvodnění – laici sotva vědí, čím jsou krevní skupiny zapříčiněny, a že s látkovou přeměnou, energetickým metabolismem a využitím živin mají stejně málo společného jako datum narození či postavení hvězd. Navíc může přinášet i zdravotní rizika. Z lidí nejčastější skupiny A dělá skoro vegetariány a současně jim zakazuje spoustu mléčných výrobků- z čeho ti nešťastníci mají získávat bílkoviny?

Kateřina Cajthamlová

O první místo se u mě dělí dieta vinná s tukožroutskou polévkou. Vinná dieta se asi lépe snáší, ale může vést k poškození jater či žaludeční sliznice, je ohrožena slinivka břišní a u depresivních může dojít k rozvoji alkoholismu, tukožroutská polévka zase jednak klame názvem (na vařeném zelí není nic tukožroutského), jednak je chuťově jednotvárná až odporná. U obou typů těchto diet se hmotnostní ztráta týká převážně vody, střevního obsahu a aktivní hmoty, nikoli tuku.